miedzyzdroje

"Smażymy i wędzimy to co złowimy" - to hasło mów chyba wszystko.

Możecie mieć Państwo pewność, że u nas zawsze można liczyć na świeżą i smaczną rybkę. Nie bez znaczenia jest fakt, że smażalnia nasza jest częścią rodzinnego interesu, prowadzonego już przez trzecie pokolenie W odróżnieniu od innych smażalni, "Złota Wydma" w Międzyzdrojach jest jedynym i niepowtarzalnym miejscem,  w którym przepyszną rybkę można skonsumować siedząc w ogródku letnim położonym na najprawdziwszej, nadmorskiej wydmie. Zajadając się, można przyglądać się rybakom pracującym na międzyzdrojskiej plaży lub delektować się widokiem morza i wsłuchiwać się w szum fal. Klimatu dodaje świeży powiew nadmorskiej bryzy i krzyk mew unoszących się nad głowami.
 

Do Międzyzdrojów przyjeżdża wiele sławnych osób z całej Polski, zwłaszcza podczas Festiwalu Gwiazd. Po uroczystej gali lubią pospacerować po mieście i posilić się czymś smacznym. Niektórzy odwiedzają nas regularnie. Prowadzimy nawet małą gazetkę, w której umieszczamy sylwetki sławnych ludzi sceny i filmu, którzy gościli w "Złotej Wydmie. Roman Polański, Leon Niemczyk, Zbigniew Buczkowski, Marcin Daniec, Elżbieta Zającówna, Agnieszka Krukówna, Jan Kulczyk, Bogusław Wołoszański, Robert Rozmus, zespół "OTTO", Małgorzata Potocka, Piotr Gšsowski, kwartet "RAMPA", Andrzej Strzelecki, Jerzy Skolimowski, Ewa Kasprzyk, Dorota Stalińska, Anna Romantowska, Karol Strasburger, Janusz Morgenstern z żonš ... to tylko niektórzy z nich.

Poniżej przedstawiamy galerię zdjęć z naszego rodzinnego albumu. Część zdjęć przedstawia wielką katastrofę spowodowaną sztormem, którego skutki odczuli niemal wszyscy międzyzdrojscy rybacy, w tym i nasza rodzina.

 

 

 

 

 


stat4u

Projekt i wykonanie: Arkadiusz Szumski